Co, gdzie, kiedy?

  • 7 czerwca 2024
  • dzisiaj, 05:44
  • wyświetleń: 431

Cykl warsztatów fotograficznych dla dorosłych z Budżetu Obywatelskiego

O wartości sztuki fotografii nie trzeba nikogo przekonywać, a pasjonatów robienia zdjęć w Tychach nie brakuje, dlatego Miejskie Centrum Kultury kontynuuje cykl warsztatów fotograficznych, realizowanych na wniosek mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Cykl warsztatów fotograficznych dla dorosłych z Budżetu Obywatelskiego


Ostatnie dwa z zaplanowanych pięciu spotkań odbędą się wg harmonogramu:

  • 22 czerwca, godz. 10:00-15:00, Miejskie Centrum Kultury w Tychach; prowadząca Beata Mendrek, „Fotografia osobista a interpretacja obrazu”
  • 23 czerwca, godz. 9:00-14:00, Miejskie Centrum Kultury oraz plener; prowadzący: Beata Mendrek i Antoni Kreis „Autoportret”.


Wstęp na warsztaty jest wolny - obowiązują zapisy z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc pozwalającą na komfortową pracę warsztatową. Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona z uwagi na komfort pracy warsztatowej. Obowiązują zapisy w Miejskim Centrum Kultury w Tychach: na każdy z warsztatów osobne: tel. 32 438 20 61; mail: mck@mck.tychy.pl.

W ramach cyklu spotkań organizowanych w ramach zgłoszonego w ramach Budżetu Obywatelskiego projektu zaplanowano 5 praktycznych spotkań z profesjonalistami.

"Fotografując, staraj się pokazać to, czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył" - Robert Bresson.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/844314564384517?active_tab=about

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj