Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 24 października 2023
  • 24 listopada 2023
  • wyświetleń: 636

Dziwna Wiosna - Kilka osób przyszło 2 Tour. Koncert w Underground Pubie

Za nami:

Rockowe trio Dziwna Wiosna rusza w jesienną trasę! Koncert zagra 24 listopada w tyskim Underground Pubie! Początek o godz. 20.00.

dziwna wiosna


"Jeden z najlepszych koncertowych zespołów w kosmosie! I ogólnie jeden z najkosmiczniejszych zespołów w galaktyce far, far, away! Christina Aguillera grunge’u! Wilki death metalu! I nie tylko" - tak promuje siebie skład DZIWNA WIOSNA, który zaprasza na dziesięć koncertów promujących ich drugą płytę.

- Czekaliście? My też! Tak, wiemy, miała się ukazać w zeszłym roku, ale za to ukaże się w tym! Co się wydarzyło przez ten rok? Dziwna Wiosna zjechała Polskę wzdłuż i wzdłuż, zyskując sobie miano jednego z najlepszych zespołów koncertowych w Polsce. Koncerty Wiosny są jak lot w kosmos, jak podróż między biegunami: jest cisza i piękne melodie, jest wściekła energia i hałas. Przede wszystkim jednak nasi trzej kosmiczni muszkieterowie: Dawid Karpiuk, Wojtek Traczyk i Łukasz Moskal, pracowali nad drugą płytą, która tym razem już na pewno wyjdzie jesienią i zmiecie nas i was z planszy - mówią muzycy.

- Jeśli chcecie usłyszeć nowe kosmiczne disco piosenki na żywo! Pośpiewać Marię Marię, Niepewność, Ostatnią Noc Lata, Ogień, Stracone i Miłość bez końca. I się powzruszać ofc! I odlecieć przy dwudziestominutowej wersji Szybko/Ciemno (serio). I mieć kompletnie zmiażdżony mózg od wściekłej energii zmiksowanej z romantico i nostalgico...To wbijajcie. Kochamy was. Dziwna Wiosna przyszła - zaprasza zespół.

Antyradio objęło trasę patronatem.

Bilety w sprzedaży: https://www.ebilet.pl/artysta/dziwna-wiosna

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj