tychy.info

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 19 maja 2023
  • 3 czerwca 2023

II Tyska Spartakiada Seniorów na Arenie Lekkoatletycznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj

Za nami:

W sobotę, 3 czerwca w godz. 09:00-16:00 na Arenie Lekkoatletycznej w Tychach odbędzie się druga edycja Tyskiej Spartakiady Seniorów!

Reklama

II Tyska Spartakiada Seniorów
II Tyska Spartakiada Seniorów · fot. MOSiR Tychy


Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 30 maja na adres: zgloszenia@mosir.tychy.pl lub UTW w Klubach Seniorów. Organizatorami II Tyskiej Spartakiady jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejskie Centrum Kultury, Tyska Rada Seniorów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, a Patronat objęła Przewodnicząca Rady Miasta Tychy - Barbara Konieczna.

Kategorie wiekowe: mężczyźni od rocznika 1963 i starsi oraz kobiety od rocznika 1963 i starsze.

Konkurencja: WIELOBÓJ -za zajęte miejsce w danej konkurencji przydzielane są punkty: Bieg na 60m, nordic walking 500m, pchnięcie kulą (K-3 kg; M-4 kg),rzut piłką lekarską do tyłu-2 kg, rzuty do kosza, tor przeszkód, rzut piłeczką palantową.

Zawody dodatkowe zaliczane do spartakiady:

SZACHY SZYBKIE - odbędą się w dniach 1 czerwca i 2 czerwca w filii Dziennego Domu Pomocy Społecznej "WRZOS" (Tychy ul. Edukacji 11). Czas trwania zawodów: godz. 15.30 -20.00.

Zgłoszenia należy kierować do Kazimierza Stryjskiego, tel. 501 433 362. W zgłoszeniu należy podać nazwisko i imię oraz numer telefonu do kontaktu. Organizator może przyjąć 30 uczestników, decyduje kolejność zgłoszeń. System rozegrania turnieju podany zostanie w dniu zawodów - uzależniony od liczby uczestników.

BRYDŻ SPORTOWY W PARACH - odbędzie się w dniu 2 czerwca w DDPS „WRZOS” (Tychy ul. Batorego 57). Czas trwania zawodów: godz. 9.00 -15.00. Zgłoszenia należy kierować na adres: rutkowski@tcp.pl; w zgłoszeniu należy podać nazwisko i imię oraz numer telefonu do kontaktu.

Program Spartakiady Sportowej w dniu 3 czerwca  • godz. 8.15-8.55 - wydawanie pakietów startowych,
  • godz. 9.00 - rozpoczęcie zawodów. Każdy uczestnik otrzyma wodę oraz posiłek regeneracyjny,
  • godz.16.00 - Miejskie Centrum Kultury - podsumowanie i wręczenie nagród.


Nagrody: wszyscy uczestniczy otrzymują dyplomy za udział, pierwsze 6 miejsc w obu kategoriach jest nagradzane medalami i dyplomami. Przewidywane są nagrody rzeczowe.

Szczegóły w regulaminie dostępnym na natronie MOSiR: https://mosir.tychy.pl/1611-mosir-ii-tyska-spartakiada-seniorow

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MOSIR Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj