tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 18 października 2021
  • 7 listopada 2021

Tichauer Music w Browarze - projekt zainauguruje koncert Voo Voo!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj

Za nami:

Tichauer Music ze sceną 360 stopni w Browarze Obywatelskim w Tychach to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski. Koncertem inaugurującym cykl pod szyldem Tichauer Music będzie występ zespołu VOO VOO z okazji 35-lecia obecności grupy na scenie, który odbędzie się 7 listopada o godzinie 19.00.

tichauer, voo voo


Tichauer Music to cykl w postindustrialnej przestrzeni Browaru Obywatelskiego w Tychach. Zaproszenie do projektu oprócz VOO VOO przyjęli już także Raz Dwa Trzy, Mikromusic, Happysad, Lemon, Król.

Cykliczne wydarzenie odbywać się będzie w zabytkowej słodowni Browaru Obywatelskiego w Tychach - powstała tutaj jedyna w Polsce scena 360 stopni.

Obecnie na terenie zabytkowego Browaru działa także park nowoczesnych technologii IT Loft Park, Tichauer Restaurant wraz z przestrzeniami eventowymi oraz Tichauer Art Gallery - Centrum Sztuki Współczesnej - przestrzeń realizacji twórczych pasji artystów, a także miejsce prezentacji sztuki.

Bilety na koncert Voo Voo: www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/tichauer/

Wydarzenie na Facebooku:
www.facebook.com/events/859622378032012

ar / tychy.info
źródło: Browar Obywatelski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Browar Obywatelski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj