Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 stycznia 2020

[ZDJĘCIA] Potrącenie pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych

W sobotę, 4 stycznia po godzinie 18:20 na oznakowanym przejściu dla pieszych na al. Bielskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Czarnieckiego doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: patrol policji, zespół PRM oraz zastępy JRG Tychy.

Potrącenie pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych - 4.01.2020 · fot. 112Tychy


Z pomocą poszkodowanemu mężczyźnie ruszyli świadkowie zdarzenia oraz mieszkający w pobliżu reporter portalu 112Tychy. Na pochwałę zasługuje postępowanie świadka zdarzenia, który poza udzielaniem pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, dodatkowo swoim samochodem zastawił pas ruchu i zabezpieczył miejsce wypadku.

Pieszy z urazem nogi i potłuczeniami trafił pod opiekę ratowników medycznych, a następnie został przetransportowany do szpitala na dokładne badania. Na czas działań ratunkowych oraz wykonywania dokumentacji przez policjantów na odcinku od skrzyżowania al. Bielskiej z ul. Cienista do skrzyżowania z ul. Czarnieckiego w kierunku Pszczyny został całkowicie wstrzymany. Dodatkowo na miejsce wezwany został policyjny technik. Samochód osobowy marki Nissan zatrzymał się ponad 50m od miejsca zdarzenia. Policjanci prowadzą dalsze postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.