tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 października 2019

Dobra reklama internetowa, czyli "wirtualny uścisk dłoni"

Materiał partnera:

Zastanawiasz się nad nową reklamą swojej firmy? Szukasz wsparcia? A może chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie? Tak czy tak, świetnie trafiłeś! Jesteśmy firmą mającą na celu wypromowanie Twojej działalności! Nasze metody oparte są na innowacyjnych technikach pozyskiwania klientów, wykorzystujących nową psychologię. 

Dobra reklama internetowa, czyli "wirtualny uścisk


Nasze metody opierają się na tzw. "wirtualnym uścisku dłoni". Nie jesteśmy agencją, narzucającą ludziom szereg usług, które nie są im do niczego potrzebne, lecz firmą, pomagającą zrozumieć klientom, czego konkretnie potrzebują. Jaka jest różnica między pierwszą, a drugą formą reklamy? To proste! 

1. Reklama adwordsNie wklejamy tandetnych reklam losowo, tak, by każdy "Kowalski" mógł ją zobaczyć gdzieś na witrynie. My specjalizujemy się raczej w skromnym, dyskretnym reklamodawstwie. Jeśli, przyuważymy, że "Kowalski" interesuje się wędkowaniem na pełnym morzu, zaproponujemy mu wędkę, ale nie taką standardową, do łowienia w pobliskiej żabiance, ale profesjonalną, dostosowaną do jego potrzeb. Pojawia się wówczas spora szansa na to, że "Kowalski" zainteresuje się tematem, kliknie link i przejdzie do sklepu, gdzie, zapalą mu się w oczach "diabliki" i natychmiast zechce zakupić zaproponowany sprzęt. Reklama AdWords, bo o tym mowa, polega na wyświetlaniu bannerów reklamowych na powierzchniach innych stron internetowych. Banner może przybierać postać gifu - krótkiej animacji, grafiki, obrazków, czy też czystego tekstu. Google AdWords(tutaj polecamy ofertę https://www.seomanagment.com/oferta/kampanie-reklamowe-adwords/ ) może również wysyłać reklamy do użytkowników poczty elektronicznej Gmail. Reklamy trafiają wówczas do folderu "oferty".

Co zyskujemy poprzez tą postać reklamy?   • Nikomu się nie narzucasz, Twoja reklama pojawia się wyłącznie użytkownikom, którzy zainteresowali się konkretnym tematem. Składasz tylko propozycję, oferujesz wartościowy sprzęt, nie wchodzisz z butami w niczyje życie, nikogo nie napastujesz na chodniku. 
  • Twoja działalność ma szansę zaistnieć, skoro podrzucamy dobre propozycje fanom konkretnych przedmiotów / usług, dlaczegóż by mieli skorzystać? To obopólna korzyść - Ty reklamujesz swoją firmę, aktywnie zarabiasz, a ktoś korzysta!
  • Pozwalasz nowym użytkownikom poznać Twoją działalność. Każdy, kto pierwszy raz klika, dostaje taką zajawkę na coś nowego, coś innego. Ty masz szansę zyskać klienta, a ktoś nowe hobby. 


2. Pozycjonowanie stron internetowychO co chodzi w pozycjonowaniu? Wyłącznie o to, by zwiększyć widoczność Twojej strony. Badania wykazały, że 90% użytkowników klika w linki pojawiające się na pierwszej stronie. Właściwie mało kto interesuje się kolejnymi stronami. Aby, porządnie ustawić widoczność swojej strony, trzeba umieścić w tekście strony pewne wartościowe frazy kluczowe. Chodzi o to, by odpowiednie słowa odmieniać przez przypadki i według zalecanej kolejności wkleić je do tekstu. Oczywiście, frazy muszą występować w odpowiednim zagęszczeniu, tak by sposób rozmieszczenia spodobał się robotom google. To nic innego, jak odpowiedni algorytm wyznacza wynik, który decyduje o tym, który w kolejności na stronie, wyświetli Twój link. Im wyżej, tym lepiej, tym większa szansa na to, że to właśnie Ty zostaniesz szczęśliwym sprzedawcą. Pozycjonowanie stron nie jest łatwą czynnością i aby, wszystko poszło zgodnie z planem, pracę należy zlecieć fachowcowi, który w oparciu o raport z audytu seo, wspomoże ruch na Twojej stronie.

3. Audyt seoAudyt seo(np. przeprowadzony przez eksperta jakim jest Marcin Zygmunt ), to to samo, co wspomniany wyżej raport seo. Audyt ma na celu wykrycie wszystkich błędów, nieprawidłowości na Twojej stronie, które sprawiają, że nie lokuje się ona wysoko w rankingu. Audyt seo pomoże ustalić plan działania i odpowie na kluczowe, trudne pytania. Wynik z audytu jest doskonałą informacją dla pozycjonera, dzięki której, ten, może sprawnie i szybko i działać. Audyt seo odpowie jakie są potencjalne możliwości zwiększenia ruchu na stronie, jakie odnośniki prowadzą do Twojej strony internetowej, w jakie linki klika najwięcej osób. To oczywiste, że mając takie informacje, można sprytnie zwiększyć ilość klientów korzystających z Twoich usług. 

4. Konsulting seoChodzi głównie o tekst. Pomożemy Ci zmienić treść na stronie, tak, by cieszyła się większym zainteresowaniem, i to nie tylko wśród ludzi, ale i wśród robotów google, które wówczas automatycznie zwiększą pozycję Twojej strony. Teksty seo mają to do siebie, że są wartościowe, przekazują wartościowe treści, napisane są w sposób ciekawy i składny, wzbudzają ciekawość w użytkownikach, a jednocześnie, google je akceptuje. By otrzymać taki tekst, konieczna jest pomoc eksperta, który będzie wiedział, jakie słowa wstawić w odpowiednie miejsca, by efekt był możliwie jak najlepszy. 

5. Projektowanie stron internetowychStruktura strony internetowej powinna współgrać z treścią strony i tematyką. Aby, strona podobała się użytkownikom i robotom google, musi spełniać określone zasady. Stronę internetową stworzymy w oparciu o Twoje preferencje. Liczymy się z Twoim gustem i zainteresowaniami. Naszym celem jest dopasowanie odpowiedniej treści i grafiki, do Twojej wymarzonej stronki.

6. Reklama fejsbukZnany portal społecznościowy aż roi się od reklam. Dlaczego miałbyś nie spróbować właśnie tu? Reklamy fejsbukowe mają to do siebie, że lajkują je ludzie, nawet, jeśli, w życiu nie mieli do czynienia z usługami. Bierze się to stąd, że polubi jedna osoba, która zaprosi do polubienia następne, a te, znów zaangażują innych swoich znajomych. Wytworzy się w ten sposób, spora grupa osób, które będą popierać Twoją reklamę. Skoro, Twoja działalność będzie im się wyświetlać codziennie na FB, bardzo możliwe, że w sytuacji, gdy naprawdę będą potrzebowali działalności, jaką prowadzisz Ty, nie pójdą do konkurencji, tylko do Ciebie. W końcu tyle polubień na FB, musi o czymś świadczyć! Inwestując w reklamę fejsbuk, inwestujesz w rozgłos, zainteresowanie, pamięć o Twojej firmie. To bardzo wiele! Tym bardziej, że użytkownicy, jak wściekli będą rozprzestrzeniać linki, komentować, pytać, polecać. Jeśli, Twoja działalność, spodoba się pani Ani, to zazdrosna pani Asia, również skorzysta z usług.  

Dlaczego akurat internet?Nie oszukujmy się, w necie jest wszystko. Znajdziesz tu przyjaciół, porady na co dzień, produkty, na których naprawdę Ci zależy. W XXI wieku, legendy zasłyszane od pana Zbyszka, tracą na znaczeniu. Zyskuje Internet. Ludzie nim cokolwiek kupią, wszystko konsultują z google. W zasadzie nie ma się co dziwić, tu jest wszystko! Internauci, z uwagi na anonimowość mogą być szczerzy do bólu! Opisują wszystko z czym mieli do czynienia bez skrupułów. Stąd właśnie, każdy woli zapytać o zdanie wyszukiwarkę, niż eksperta ze sklepu. Poza tym, w Internecie jest wszystko! Po co, szukać po sklepach, tego czy tamtego, skoro i tak, będzie dostępna ograniczona ilość modeli, a na stronie internetowej znajdziesz dosłownie wszystko! Wszystko dopasujesz do swojego gustu! Inwestycja w reklamę internetową, to duży skok w przyszłość. Dajesz firmie możliwość rozwoju, zyskania ludzi nie tylko z okolicy, ale i z drugiego krańca kraju, albo i zza granicy!