tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 września 2019
  • 30 września 2019

Tyszanka zachwyciła jury The Voice of Poland! Trzymamy za nią kciuki!

Mieszkająca w Tychach Agnieszka Smoleń wystąpiła w sobotnim odcinku The Voice of Poland. Tyszanka zachwyciła jurorów! Margaret odwróciła swój fotel już po trzech dźwiękach, ale to Thomson i Baron będą mentorami Agnieszki w kolejnych odsłonach programu emitowanego na antenie TVP 2.Aga Smoleń pochodzi z Tychów. Na co dzień uczy tańca klasycznego i hip hopu oraz śpiewa w zespole coverowym „Gruba Ferajna”. Miłość do muzyki i śpiewu zaszczepili w niej rodzice. Inspiruje się m.in. Amy Winehouse, Norah Jones, Janis Joplin i Adele.

Wraz ze swoim zespołem tworzy własne aranżacje znanych i mniej znanych utworów, ale znajduje też czas na studia pedagogiczne. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi, gotować włoskie specjały i wymyślać modowe stylizacje dla siebie oraz przyjaciółek.

Tyszanka podczas sobotniego występu zaprezentowała jurorom utwór "Love Me Anyway" - P!nk. Już po trzech dźwiękach pierwszy fotel odwrócił się w jej stronę. Pozostali jurorzy pozwolili wybrzmieć piosence, a następnie mocno walczyli, by Agnieszka zasiliła ich drużynę. Tyszanka wybrała na swoich mentorów Thomsona i Barona. Trzymamy za nią kciuki!

Program emitowany jest w każdą sobotę o godzinie 20.05 w TVP 2.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.