tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2019
  • 12 sierpnia 2019

[ZDJĘCIA] Miasteczko hokejowe i prezentacja drużyny przed CHL

To była "Trójkolorowa" sobota. 10 sierpnia na Stadionie Miejskim na kibiców czekały nie tylko piłkarskie emocje. Przed spotkaniem GKS Tychy - Odra Opole przed obiektem powstało miasteczko hokejowe. Mistrzowie Polski czekali na fanów już od godziny 16. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Miasteczko hokejowe i prezentacja drużyny przed CHL - 10.08.2019 · fot.


Kibice mieli okazję zagrać z Mistrzami Polski w unihokeja, zdobyć autograf oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie. Hokeiści osobiście zapraszali na mecze Ligi Mistrzów, a w kasie Stadionu Miejskiego można było kupić karnety. Na najmłodszych czekały również inne atrakcje przygotowane przez GKS Tychy, fundację MultiIntegra i ośrodek "Kibice Razem". Partnerem wydarzenia było również Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach, które przygotowało specjalny punkt i niespodzianki dla fanów.

Miasteczko hokejowe i prezentacja drużyny przed CHL - 10.08.2019
Prezentacja drużyny przed CHL - 10.08.2019 · fot.


Głównym punktem wydarzenia była jednak prezentacja drużyny przed występami w Lidze Mistrzów. W przerwie ligowego spotkania na murawie przed kibicami wystąpili zawodnicy i sztab szkoleniowy. Fani zobaczyli również koszulki, w których podopieczni Andrei Gusowa będą występować w tegorocznej edycji CHL.

ups, BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.