Wiadomości

  • 11 lipca 2019
  • wyświetleń: 1974

26-latek posiadał marihuanę, haszysz i ekstazy. Grozi mu 10 lat za kratami

Policjanci z Tychów zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Kryminalni zabezpieczyli ponad 260 gramów marihuany, ponad 13 gramów haszyszu i blisko 400 gramów ekstazy. Przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków według Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

26-latek posiadał marihuanę, haszysz i ekstazy - 07.2019 · fot. KMP Tychy


26-letniego mężczyznę zatrzymali policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z wydziału kryminalnego tyskiej komendy. Śledczy zabezpieczyli ponad 260 gramów marihuany, ponad 13 gramów haszyszu i blisko 400 gramów ekstazy.

Z zabezpieczonych narkotyków można było przygotować blisko 2 tysiące dilerskich porcji. Na wniosek tyskich policjantów oraz prokuratora, mężczyzna został decyzją sądu tymczasowo aresztowany. Za posiadanie środków odurzających w znacznej ilości ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat więzienia.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.