tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 marca 2019

[WIDEO, ZDJĘCIA] Tyscy policjanci rozpoczęli sezon na jednośladach

Coraz cieplejsze dni sprawiają, że fani dwóch kołek już planują bliższe lub dalsze trasy na swoich jednośladach. Policjanci tyskiej drogówki także rozpoczęli sezon i swoją służbę pełnią również na motocyklach.Mundurowi z tyskiej komendy rozpoczynają sezon na jednośladzie. Już ruszyły na drogi naszego miasta pierwsze patrole policyjnych motocyklistów, czuwających nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego.

Policjanci rozpoczęli sezon na jednośladach - 03.2019 · fot.


- Apelujemy do kierujących samochodami, aby zwracali szczególną uwagę na motocyklistów. Zaś kierującym swoimi jednośladami przypominamy, aby pamiętali o podstawowych zasadach bezpiecznej jazdy oraz właściwie zachowywali się na drogach i unikali brawurowej jazdy stosując się do ograniczeń prędkości, zwłaszcza w terenie zabudowanym. W takich miejscach, gdzie uczestnikami ruchu drogowego są piesi, w tym dzieci i osoby starsze, należy zachować szczególną ostrożność, aby nie doszło do tragedii - zwracają uwagę policjanci.

Nie zapominajmy o najważniejszym: siadając za kółko samochodu lub wsiadając na motocykl należy być trzeźwym!

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.