Wiadomości

  • 26 listopada 2018
  • 17 grudnia 2018
  • wyświetleń: 16141

[ZDJĘCIA, WIDEO] Jarmark Bożonarodzeniowy w Tychach

Zakończyła się X edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Nie ma nic lepszego, niż zapach grzańca czy korzennych ciasteczek, a wszystko to w niesamowicie świątecznej atmosferze przepełnionej dobrą muzyką i pięknie przystrojoną choinką!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Tychach - 14.12.2018 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Od piątku do niedzieli (14-16 grudnia) na wszystkich, którzy chcieli poczuć świątecznego ducha, czekało wiele atrakcji na scenie i pod nią, na całym Placu Baczyńskiego.

Loading...


Podczas tegorocznego Jarmarku na tyszan czekały koncerty gwiazd i kolorowe stoiska ze świątecznymi pysznościami i upominkami. Na scenie zagościli: Janusz Radek, God's Property, Halina Mlynkova, Tyska Grupa Kolędowa - Pan Pozor, Eloi oraz zespół Enej.

X Jarmark Bożonarodzeniowy Sobota 15.12.2018


Przygotowano także konkurs strojenia choinki, obejrzeliśmy świąteczne przedstawienia, podpatrzyliśmy Mateusza Gesslera podczas kuchennych szaleństw, a także wzięliśmy udział w animacjach i warsztatach. Poznaliśmy także laureatów Tyskiego Banku Kultury.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Tychach - koncert zespołu ENEJ - 16.12.2018 · fot. Grzegorz Załucki


Loading...


Loading...


Loading...

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.