Wiadomości

  • 3 maja 2018
  • wyświetleń: 11445

ZDJĘCIA: Wypadek śmiertelny na drodze krajowej nr 86 w Tychach

W środę około godziny 15:40 doszło do tragicznego zdarzenia na DK-86. Zginął kierowca ciężarówki.

Wypadek śmiertelny na DK86 w Tychach - 02.05.2018 · fot. 112tychy.pl


Zdarzenie miało miejsce w rejonie skrzyżowania z ul. Leśników, na pasie w kierunku Katowic. W wypadku, w którym uczestniczył samochód ciężarowy i osobowy, zginął kierowca ciężarowego Renault. Dwie osobowy, które podróżowały osobowym Oplem zostały przetransportowane do szpitala.

Na razie nie są znane szczegółowe oficjalne okoliczności tego tragicznego wypadku. Z nieoficjalnych informacji do jakich udało się nam dotrzeć wynika, że kierowca samochodu ciężarowego wykrył usterkę układu pneumatycznego w zestawie pojazdów (ciągnik + naczepa). Mężczyzna miał zatrzymać pojazd na poboczu i wyjść z kabiny. W pewnym momencie zestaw miał ruszyć i zacząć staczać się do tyłu. Kierowca ciężarowego Renault miał w tym momencie znajdować się pod pojazdem i poniósł śmierć na miejscu. Podczas staczania się zestawu do ryłu, w bok ciągnika uderzył osobowy Opel Corsa.

ups, sid / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.