Wiadomości

  • 13 marca 2022
  • 14 marca 2022
  • wyświetleń: 3885

[WIDEO, FOTO] Szósty mecz zadecydował. GKS Tychy melduje się w półfinałach!

Dogrywka zadecydowała o zwycięzcy dzisiejszego, szóstego meczu w ramach ćwierćfinału play-off pomiędzy GKS Tychy a Comarch Cracovią. W podstawowym czasie gry padł wynik 2:2, a złotego gola dla Trójkolorowych zdobył Christian Mroczkowski.Wynik meczu już w 3. minucie otworzył Bartłomiej Pociecha, który oddał mocny strzał z wysokości koła bulikowego i pewnie pokonał bramkarza gości. Cztery minuty później kontaktowego gola dla Comarch Cracovii zdobył Jewgienij Bodrow.

GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:2 (d) · fot. Tomasz Gonsior


W 25. minucie bramkarza tyszan pokonał Iwan Jacenko, który dał Pasom prowadzenie. W 34. minucie Trójkolorowi zdołali wyrównać po bramce z bliska w wykonaniu Egora Feofanova.

Szósty mecz zadecydował. GKS Tychy melduje się w półfinałach!
Szósty mecz zadecydował. GKS Tychy melduje się w półfinałach! · fot. Tomasz Gonsior


W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2 i zwycięzce dzisiejszego meczu musiała wyłonić dogrywka. Złotego gola dla GKS Tychy już w drugiej minucie dogrywki zdobył Christian Mroczkowi, dzięki czemu Tyszanie meldują się w półfinale! Rywalizacja pomiędzy GKS Tychy a Comarch Cracovią w ćwierćfinałach zakończyła się wynikiem 4:2.

mp / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.