tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 16 marca 2015
  • 26 marca 2015

Gość z Kanady w Bibliotece

Za nami:

Czytelnia Centralna Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na spotkanie autorskie z Beatą Gołembiowską, pisarką, fotografikiem i reżyserem w jednej osobie.

Wydarzenie odbędzie w czwartek, 26 marca o godzinie 17.00 w Czytelni Centralnej przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 27 i będzie mieć formę spotkania autorskiego wzbogaconego o projekcję filmu w reżyserii naszego gościa. Po spotkaniu będzie okazja do nabycia książek autorki z pamiątkowym autografem.

Beata Gołembiowska


Pisarka urodziła się w Poznaniu, ale od 1989 r. mieszka w Kanadzie. W 2011 r. debiutowała powieścią pt. „Żółta sukienka”. Jej następna książka „Malowanki na szkle” ukazała się w 2014 roku. W swoim dorobku ma również album o polskiej arystokracji w Kanadzie pt. „W jednej walizce”. Beata Gołembiowska publikuje także artykuły o tematyce przyrodniczej i fotograficznej w czasopismach polskich i kanadyjskich. Prowadzi także blog literacki.

BM / tychy.info, źródło: Miejska Biblioteka Publiczna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.