tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 lipca 2018

Motocyklistki przekazały blisko 20 tys. na sprzęt do Szpitala Miejskiego

Jeszcze w ubiegłym roku Śląskie Motocyklistki wydały kalendarz. Dochód ze sprzedaży w kwocie 19.585 zł przekazano w piątek, 20 lipca fundacji „Cicha-Nadzieja” na zakup ultrasonograficznej głowicy waginalnej.

Motocyklistki przekazały blisko 20 tys. na sprzęt do Szpitala Miejskiego - 20.07.2018 · fot.


- Kalendarz powstał z wielkich serc i z ogromu zamiłowania do motocykli, jakie mają w sobie Śląskie Motocyklistki. W ten sposób wspierają kobiety, które każdego dnia toczą walkę z chorobą. Tak jak walczące kobiety nie oddadzą swojego życia, rodziny, domu, pasji… Będą walczyć do samego końca! -tłumaczą motocyklistki.

Zebrane środki przeznaczono na doposażenie oddziału szpitalnego. W tym roku był to Szpital Miejski w Tychach, a zebrane 19585 zł zostało przekazane fundacji „Cicha-Nadzieja” na zakup ultrasonograficznej głowicy waginalnej.

Kalendarz powstał przy wsparciu ludzi i o wielkich sercach i talentach: Agnieszka Łukaszewska- Wilczek- ŚWIATŁOCZUŁA, Marcin Różalski, Adam Badziak, Michał "QDŁATY" Czernik, Sebastian Balzer, Judo "CZARNI" Bytom, Daniel Pilc, Paweł Szkopek oraz Klub Sportowy RONIN - Sebastian Szut.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA