tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 12 października 2017
  • 14 października 2017

Tyskie „Voices for Hospices” - Klaudia Walencik i Piotr Adamczyk

Za nami:

W sobotę, 14 października przypada Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. W tym dniu w ramach ogólnoświatowej akcji „Voices for Hospices” Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach zaprasza wszystkich chętnych do tyskiego Teatru Małego.

Tego dnia w ramach akcji „Voices for Hospices” w wielu częściach świata organizowane są przez Hospicja różne wydarzenia artystyczne, po to, aby „wspólnym głosem” zwracać uwagę na potrzeby chorych, którym można pomagać na wiele sposobów. W Teatrze Małym o godzinie 16.00 będzie można zobaczyć komedię muzyczną pt. „Kazio” z udziałem Klaudii Walencik, Piotra Adamczyka oraz Michała Jurkiewicza, według scenariusza i w reżyserii Piotra Adamczyka.

- Dla tych, którzy będą chcieli pomóc naszym pacjentom zachęcamy gorąco do wsparcia finansowego. Skarbony hospicyjne będą udostępnione tego dnia w holu Teatru Małego w Tychach. Wstęp na spektakl jest bezpłatny, miejsca dowolne - zachęcają organizatorzy.

Komedia muzyczna „Kazio” Teatru Gęba, wyprodukowany przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach to przedstawienie, w którym zjawiskowa Klaudia Walencik zaprezentuje utwory autorstwa Jeremiego Przybory, Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Bianusza, Jana Pietrzaka i Juliana Tuwima. Jest to opowieść o tym, co może wydarzyć się w leniwy, senny poranek w mieszkaniu młodej dziewczyny. Historia o dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecości z piękną muzyką w tle.

Współorganizatorami tego wydarzenia są: Teatr Mały w Tychach oraz Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

Tyskie „Voices for Hospices”


Teatr Mały

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.