tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 12 października 2017
  • 13 października 2017

ENEMEF: Maraton Strachu z premierą Krucyfiksu w Multikinie

Za nami:

ENEMEF: Maraton Strachu to przerażający zestaw horrorów twórców Obecności i Annabelle, idealny na piątek, trzynastego! W repertuarze dwie części upiornej "Annabelle", "Obecność" oraz premierowy pokaz szokującego "Krucyfiksu"!

W październikowy piątek, trzynastego miłośnicy mocnych wrażeń zgromadzą się w kinach, by zmierzyć się z historiami mrożącymi krew w żyłach i przekonać się jak ogromny może być strach! W repertuarze:
- Krucyfiks - premierowo!
- Obecność 2,
- Annabelle: Narodziny zła,
- Annabelle.

Rozpoczęcie o godzinie 22.00, przewidywany koniec ok. 6.00 rano.

Ceny biletów: od 25 do 32 zł za całą noc w kinie (cztery filmy, w tym premiera!):
- 25 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
- 32 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Brak możliwości rezerwacji biletów, bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina.

maraton strachu


Multikino

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.