tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 13 września 2017

II Rodzinny Piknik Rowerowy "Wydryj koło z piwnicy"

W niedzielę, 24 września w Lędzinach odbędzie się charytatywny Rodzinny Piknik Rowerowy. Jest to kolejna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Młodzi Aktywni, której celem jest wspólna zabawa oraz pomaganie - organizatorzy zbierają pieniądze na chorego na mukowiscydozę Jacka Janiela (akcja Nie śpimy - Pomagamy!).

- Zapraszamy na krótką wycieczkę po Lędzinach i Bieruniu oraz rodzinny festyn na zakończenie. Startujemy w Lędzinach z parkingu przy kościele św. Anny, jedziemy na bieruński rynek i z powrotem do Lędzin na Plac Farski. Przygotowaliśmy krótką i bezpieczną trasę o dystansie 15 kilometrów, głównie polnymi ścieżkami. Na wycieczkę zapraszamy więc każdego: zaprawionych rowerzystów i absolutnych amatorów, silnych nastolatków i kilkuletnie dzieci z rodzicami - zachęcają organizatorzy.

Zapisy przyjmowane są poprzez stronę: www.rowerowyrajd.pl lub telefonicznie. Początek wspólnej zabawy w Lędzinach na parkingu przy kościele p.w. św. Anny. Zbiórka o godzinie 12.15, start wycieczki punktualnie o godzinie 13.00. Finałowy rodzinny festyn z kiełbaską i muzyką (nie tylko dla rowerzystów) odbędzie się w Lędzinach na Placu Farskim.

II Rodzinny Piknik Rowerowy "Wydryj koło z piwnicy

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.