tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy
  • 25 września 2017
  • 8 października 2017

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji - poznaliśmy zwycięzców!

Konkurs:

Poznaliśmy zwycięzców konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji! Pierwsze miejsce zajęła Iwona Silarska ze zdjęciem "stairway to heaven". Tuż za nią uplasowała się Aleksandra Grzegorczyk z fotografią "Piękne pola jaworzańskie", a na najniższym stopniu podium stanęła Barbara Pisarek i jej "Chwilka relaksu". W głosowaniu internautów wygrało zdjęcie "Samochodem po Islandii" autorstwa Maksymiliana Moskala.

W niedzielę zakończył się konkurs fotograficzny. Od kilku tygodniu czytelnicy portali bielsko.info, tychy.info, pless.pl i czecho.pl prezentowali swoje zdjęcia z wojaży. Najpierw rywalizowali w eliminacjach, by stoczyć ostateczną walkę w ścisłym finale.

Decyzją komisji konkursowej pierwsze miejsce zajęła Iwona Silarska z Czechowic-Dziedzic. Fotografia "stairway to heaven" została nagrodzona za ciekawy kadr łączący klimat gór, miasta oraz morza, ciekawy pomysł i barwy, które już na pierwsze spojrzenie zachęcają do podróży. Iwona Silarska otrzyma tym samym główną nagrodę w wysokości 1000 złotych.

Wakacje 2017
Wakacje 2017: stairway to heaven - Oahu, Hawaje · fot.


Drugie miejsce decyzją jury przypadło Aleksandrze Grzegorczyk z Bielska-Białej. "Piękne pola jaworzańskie" zostały wyróżnione za wspaniały pomysł, bardzo dobre wykonanie i przede wszystkim, sielską atmosferę wakacji. Nagroda dla autorki to 500 złotych.

Wakacje 2017
Wakacje 2017: Piękne pola jaworzańskie - Jaworze · fot.


Na najniższym stopniu podium ulokowana została fotografia "Chwilka relaksu" Barbary Pisarek.
Nagrodę 250 złotych autorka otrzyma za uchwycenie atmosfery letniej idylli, odpoczynku od codziennych obowiązków.

Wakacje 2017
Wakacje 2017: Chwilka reklaksu - Wyspa Saona · fot.


Zwycięzcą głosowania internautów zostało zdjęcie "Samochodem po Islandii" autorstwa Maksymiliana Moskala z Bielska-Białej. Zdobył on nagrodę o wartości 500 złotych!

Wakacje 2017
Wakacje 2017: Samochodem po Islandii - Islandia · fot.


Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Nagrody zostały ufundowane przez firmę pless intermedia - wydawcę portali bielsko.info, czecho.pl, pless.pl i tychy.info.

new / tychy.info

REKLAMA

Komentarze