tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 10 kwietnia 2017
  • 21 kwietnia 2017

"Dla Tych Zagrają - nowa fala tyskich brzmień” - koncert zespołu Kluski

Za nami:

W ramach przeglądu muzycznego, który Miejskie Centrum Kultury w Tychach zorganizowało dla tyskich kapel, zapraszamy na szósty już koncert z cyklu „Dla Tych Zagrają - nowa fala tyskich brzmień”.

zespół kluski
21 kwietnia koncert zespołu Kluski · fot.


21 kwietnia w sali kameralnej MCK zagra zespół Kluski. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00.

Jeśli ktoś był kiedyś na ich koncercie to z pewnością może dojść do co najmniej dwóch odkryć: po pierwsze powiedzieć, że grają post-grunge, czy stoner rocka, byłoby sporym uproszczeniem, po drugie - ze sceny dociera do odbiorcy taka energia i moc, że czasami trudno uwierzyć, że tam stoją tylko trzy osoby. Ich muzyka jest bardziej złożona. Słychać w niej, że panowie lubią bawić się różnymi gatunkami muzycznymi i wychodzi im to znakomicie. Każdy utwór to połączenie autentycznej radości, melodii i precyzji wykonania. Jak sami mówią - to taki happy metal.

Skład zespołu:
  • Adam Antosiewicz Jr - git., voc.
  • Piotr Magnucki - bass, voc.
  • Michał Spis - dr.


Bilety w cenie 5 zł do nabycia przed koncertem.

Do konkursu zakwalifikowało się 14 zespołów z Tychów, ich koncerty zaplanowane są do czerwca, a laureaci przeglądu wystąpią podczas Święta Miasta Tychy. Pierwszym laureatem będzie zespół, który zgromadzi na swoim koncercie najwięcej widzów. Drugi zwycięzca zostanie wybrany przez jury przeglądu.

Miejskie Centrum Kultury

43-100 Tychy
ul. Bohaterów Warszawy 26

tel. 032 327 02 91
fax 032 327 02 91

BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

Komentarze