tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 15 marca 2017
  • 22 kwietnia 2017

Warsztaty fotografii sportowej z Tyską Galerią Sportu

Za nami:

Pasjonujesz się fotografią sportową? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Weź udział w drugiej edycji warsztatów organizowanych przez Tyską Galerię Sportu!

Ubiegłoroczna edycja warsztatów fotografii sportowej przyniosła uczestnikom wiele satysfakcji. Zdobyli wiedzę i doświadczenie w fotografowaniu sportu. Większość z nich już nie wyobraża sobie weekendu bez fotografowania sportowych imprez. Współpracują z mediami, z powodzeniem uczestniczą w fotograficznych konkursach.

Zajęcia w ramach drugiej edycji odbędą się w soboty: 18 i 25 marca oraz 1, 8 i 22 kwietnia w Tychach. Warsztaty fotografii sportowej poprowadzi Grzegorz Celejewski, uznany fotoreporter „Gazety Wyborczej”, który podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Program warsztatów obejmuje teorię, jak również fotografowanie zawodów sportowych z najróżniejszych dyscyplin: gier zespołowych i sportów indywidualnych. Każde zajęcia praktyczne poprzedzi spotkanie, podczas którego uczestnicy otrzymają rady, wskazówki i odpowiedzi na wszystkie pytania.

Pierwsze spotkanie z Grzegorzem Celejewskim, zaplanowane na 18 marca, będzie rozgrzewką i wprowadzeniem w temat warsztatów. Potem już na uczestników warsztatów czekają hale sportowe i stadiony!

Koszt uczestnictwa (5 zajęć): 300 złotych. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: d.kordys@tgs.tychy.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: 604-475-628 lub 515-717-430.

BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.