tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 21 stycznia 2017
  • 1 czerwca 2017

Kampania „Kilometry Dobra” - ogólnopolska kampania w Tychach

Za nami:

Fundacja Polski Instytut Filantropii zaprasza organizacje pozarządowe do współpracy w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kilometry Dobra”.

Kampania „Kilometry Dobra”
Kampania „Kilometry Dobra”


"Kilometry Dobra" to kampania, która sprawia, że organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów. W ciągu ostatnich 3 lat do fundacji i stowarzyszeń trafiło już ponad 2,3 mln zł na realizację 80 celów.

Przez 3 miesiące organizacje pozyskują pieniądze wszystkimi dostępnymi metodami: poprzez zbiórki w szkołach, parafiach, stronę internetową, aukcje, koncerty itp. Kampanii towarzyszy próba pobicia rekordu Guinnessa. Konkurencją jest układanie ciągu monet o jednym nominale - stąd "Kilometry Dobra". Monety przykleja się na taśmę klejącą, tworząc metrowe odcinki (to ułatwienie wprowadzili kilka lat temu Filipińczycy). Do rekordu potrzeba 75 km, czyli ponad 3,3 mln zł.

Wszystkie zebrane pieniądze trafią do konkretnych organizacji partnerskich i zostaną przeznaczone na ich cele.

Akcja potrwa od 1 marca do 4 czerwca. Więcej informacji na stronie www.kilometrydobra.pl

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.