tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 31 grudnia 2016
  • 14 lutego 2017

Koncert Walentynkowy: Krzysztof Kiljański z The New Warsaw Trio

Za nami:

Krzysztof Kiljański i The New Warsaw Trio nagrali wspólnie płytę z piosenkami Jeremiego Przybory. Utwory z tego albumu zaprezentują w walentynki w Teatrze Małym.

Album nagrany z okazji 100-lecia urodzin znakomitego poety i autora tekstów piosenek, znanych przede wszystkim z Kabaretu Starszych Panów jest hołdem dla Przybory. Aranżacje i wykonanie przez The New Warsaw Trio (akordeon, kontrabas, klarnet) wraz z ciepłym wokalem Krzysztofa dają ciekawe i nowatorskie spojrzenie na jego twórczość.Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 14 lutego o godzinie 18.00, w ramach nowego cyklu spotkań z poezją i muzyką POETICON. Bilety do nabycia w kasach Teatru w cenie 50 złotych.

W ramach cyklu odbędą się trzy koncerty, na które można wykupić karnet w cenie 120 zł:
  • 15.01 - koncert Doroty Osińskiej,
  • 14.02 - koncert Krzysztofa Kiljańskiego z The New Warsaw Trio,
  • 12.03 - Koncert Magdaleny Umer.


the new warsaw trio
Krzysztof Kiljański z The New Warsaw Trio · fot.


Krzysztof Kiljański - polski piosenkarz popowy i jazzowy. Zdobywca Nagrody „Fryderyk 2005” w kategorii Piosenkarz roku znany m.in. dzięki nagraniu przeboju „Prócz ciebie, nic” w duecie z Kayah.


The New Warsaw Trio - tworzą trzej młodzi, niezwykle utalentowani instrumentaliści, laureaci prestiżowych nagród na konkursach muzycznych w Polsce i za granicą. Zespół powstał w 2006 roku zaś inspiracją do podjęcia współpracy było zamiłowanie do muzyki Richarda Galliano, Astora Piazzolli oraz szeroko pojętej muzyki jazzowej.


Teatr Mały

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

BM / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.